LPKS „Viļāni"

lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība

tālr.: 6 46 62543

Bryunala

Domājot par savām spēcīgajām senču saknēm, par bērnības tīro un patieso piena garšu, par saviem mīļajiem, par veselību, par dzīvošanu saskaņā ar apkārtējo vidi -2015.gada sākumā Kooperatīvā sabiedrība radīja savu mājražotāju statusā pārstrādātos bioloģisko produkcijas klāstu un zīmolu bry

Bryunaļa nav vienkāršs dzīvnieks. Viņa mīl dabu un Latgali, viņa ir spītīga un lepna, bet savai ģimenei viņa dod visgardāko un bagātīgāko pienu, nežēlojot neko. Viņai patīk cienāt, un viņa prot cienīt, bet tikai to, kas spējis nopelnīt viņas labvēlību. Tāpat arī piena produkti "Bryunaļa" dabas klēpī izloloti, caur sīkajām piena tērcītēm satecējuši Viļānu novada sirdī. Gan siers, gan biezpiens un piens, sviestiņš un kefīrs - tas viss ir patīkams un uz mēles galiņa atsauc garšas, kas kopš bērnības savijušās ar vecmāmiņas un māmiņas gādīgajām rokām. Šis ir cienasts pašiem svarīgākajiem - saviem cilvēkiem

 bry2

Misija

Piedāvāt Viļānu apkārtnes, Latgales un arī Latvijas iedzīvotājiem bioloģiskus, kvalitatīvus piena produktus, kas līdzinās tiem, ko kādreiz zemnieki gatavojuši katrs pats savās saimniecībās. Pierādīt, ka arī Latgalē iespējams saražot mūsdienu prasībām atbilstošus piena produktus.

 

Vīzija
Piena produkti, kas atpazīstami ne vien vietējā mērogā, bet arī Latvijā. Piena produkti, kas reprezentē Viļānus Latgalē un Latgali Latvijā. Lepns latgaliskuma piemērs.

Mērķi
Attīstība - paplašināt ražotni, iegādāties jaunas tehnoloģijas, sakārtot rūpnīcas

teritoriju un attīstīt tūrisma centru. Produkti - paplašināt esošo produktu portfeli un attīstīt jaunus produktus. Tirdzniecība - paplašināt tirdzniecības tīklu, lai "Bryunaļas" piena produkti atrodami arī Bioloģisko veikaliņu plauktos un nākotnē arī lielveikalu plauktos pie Bioloģiskās, vai mājražotāju pārtikas. 

brlogo2